آروغ زدن کودک دلبند شما

هر زمان که به کودک خود غذا می دهید، صرف نظر از اینکه از سینه میخورد یا شیشه ، کودک شما تمایل دارد مقداری هوا را همراه با شیر ببلعد. هوا می تواند در معده او جمع شود و باعث درد یا ناراحتی شود که می تواند از خوردن شیر بیشتر خودداری کند بنابراین، بیرون راندن هوا به صورت دوره ای در حین تغذیه نوزاد بسیار مهم است. با این حال، اگر کودک شما خیلی مایل به رها کردن نوک پستان نیست، شیر خوردن رامختل نکنید. در صورت شیردهی، می توانید صبر کنید تا کار کودک شما با یک سینه تمام شود. در صورت تغذیه با شیشه، باید او را کمی آرام بگذارید تا بعد از

راه هایی برای آروغ زدن کودک شما

هنگامی که در بغل شماست : اجازه دهید کودک سرش را روی شانه‌های شما بگذارد، طوری که صورتش از گردن شما دور باشد. با یک دست از پایین بدن او بگیرید، از دست دیگر برای ضربه زدن یا مالش آرام پشت او استفاده کنید.

در حالت نشسته و دراز کش کودک را در حالت نشسته روی پاهای خود قرار دهید. از یک دست برای مراقبت از سینه او استفاده کنید و با دست دیگر به آرامی پشت او را مالش دهید.

روی زانوهای شما : کودک را طوری قرار دهید که شکمش روی یک زانو و سینه اش روی زانو دیگر قرار بگیرد. او باید رو به روی شما باشد و چیزی مانع دهانش نشود. با دستان خود به آرامی پشت او را مالش دهید یا ضربه بزنید .

, ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها