۳ نکته مهم در مورد مسافرت در زمان بارداری

3 نکته مهم در مورد مسافرت در زمان بارداری

۳ نکته مهم در مورد مسافرت در زمان بارداری : در میان تمام هیجانات خوش آمدگویی و تولد به یک کودک شاد و سالم، طبیعی است که فعالیت های خود را در دوران بارداری کاهش دهید. در عین حال، نمی‌توانید زندگی‌ای را که می‌کردید کاملاً تغییر دهید. در مورد سفر در دوران بارداری مطالب زیادی گفته شده است. علیرغم اطلاعات فراوان موجود، سؤالات مربوط به سفر بیشتر مادران باردار را نگران می کند. با اسپرینگ همراه باشید :

باور غلط ۱: رانندگی در دوران بارداری ایمن نیست:

اگر قبل از بارداری رانندگی کرده اید، ممکن است حتی پس از باردار شدن نیز به این کار ادامه دهید. به شرطی که در بارداری شما عارضه ای نداشته باشد، رانندگی ضرری ندارد. با این حال، زمانی که کودک شما شروع به رشد می کند، ممکن است سوار و پیاده شدن از ماشین برای شما دشوار باشد و معده شما ممکن است مانع از حرکت فرمان شود. مثل همیشه، در حین رانندگی محدودیت سرعت را رعایت کنید. نشستن طولانی مدت در دوران بارداری ممکن است ناراحت کننده باشد، بنابراین از سفرهای طولانی خودداری کنید. حرکات کششی ساده در هنگام ورود و خروج از ماشین به گردش خون کمک می کند.

3 نکته مهم در مورد مسافرت در زمان بارداری
۳ نکته مهم در مورد مسافرت در زمان بارداری

۳ نکته مهم در مورد مسافرت در زمان بارداری :

باور غلط ۲: سفر هوایی امن نیست:

تا زمانی که بارداری طبیعی و سالمی داشته باشید، سفر با هواپیما بی خطر است. بهتر است در سه ماهه دوم (۱۴ تا ۲۷ هفته) سفر کنید زیرا خطر سقط جنین و زایمان زودرس کمترین میزان است. قبل از تصمیم به پرواز با پزشک خود مشورت کنید. بعد از هفته سی و ششم بارداری از پرواز خودداری کنید. اگر هنوز مجبور به سفر در مراحل بعدی بارداری هستید، با پزشک خود مشورت کنید. بهتر است صندلی راهروی هواپیما را انتخاب کنید، زیرا ممکن است نیاز به بازدید مکرر از حمام ( سرویس بهداشتی ) داشته باشید.

باور غلط ۳: زنان باردار نباید کمربند ایمنی ببندند :

جدا از غیرقانونی بودن، نبستن کمربند ایمنی می تواند خطر بزرگی برای شما و کودکتان باشد. با این حال، بهتر است از چند احتیاط ایمنی در حین قفل کردن استفاده کنید. قسمت کمربند ایمنی باید زیر دست انداز شما بسته شود تا روی ران ها و باسن شما قرار بگیرد. قسمت مورب شانه کمربند ایمنی باید روی استخوان ترقوه و بین سینه ها بسته شود. هرگز قسمتی از کمربند ایمنی را روی ناحیه شکم خود نبندید. اگر به سفرهای طولانی تری می روید، به طور منظم برای کشش استراحت کنید.۳ نکته مهم در مورد مسافرت در زمان بارداری جهت اطلاع رسانی شما ترجمه شده است .

تمام موارد پزشکی قید شده در این سایت صرفا جهت اطلاع رسانی و ترجمه شده است . این سایت مسولیتی در قبال موارد قید شده نخواهد پذیرفت . لطفا جهت راهنمایی یا درمان و سایر موارد به پزشک خود مراجعه فرمایید .

, ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها