راهنمای خرید کالسکه نوزاد

راهنمای خرید کالسکه نوزاد : در ایران صدها مدل کالسکه کودک موجود است که بسته به شرایط اقتصادی و برند و نیاز شما،امکان انتخاب بین آنها را دارید .

در اکثر موارد ، کالسکه برای کودکان از بدو تولد تا ۲۴ ماهگی ( ۲ سالگی ) استفاده میشود . کالسکه در فصل های معتدل استفاده میشود و سختی حمل و نقل کودک برای والدین را به حد اقل میرساند .کالکسه کودک میتواند در سفر نیز استفاده شود تا لذت سفررا برای شما دو چندان کند .

همچنان که همه میدانیم در ایران انتخاب کالسکه مناسب کودک چالش هایی از جمله امنیت و قیمت را دربر دارد. حتما برای خرید ماشین هم سخت میگیری میکنید ؟! برای انتخاب کالسکه هم مانند یک ماشین امنیت و کیفیت ضروری میباشد .کالسکه کودک اسپرینگ اینجاست ! ما محصولاتمون رو تست میکنیم و به راحتی میتونید در فضای خیابان ، چمن،پیاده رو و طبیعت تست کنید .

انتخاب کالسکه کاملا به شما بستگی داره . هیچ کالسکه ای بهترین نیست و کاملا به شرایط شما بستگی داره .

راهنمای خرید کالسکه نوزاد به صورت خلاصه به چند عامل بستگی دارد :

  • امنیت و کیفیت :

هیچ چیز مهمتر از بچه شما نیست ! بهتر است از کالسکه امن و با کیفیت استفاده کنید . کالسکه اسپرینگ از فریم آلومینیم تقویت شده تولید شده که داری کیفیت ساخت بسیار بالایی است .

  • کربند ایمنی :

حتما از کالسکه داری کمربند ایمنی استفاده کنید . کمربند ایمنی از نقاط کلیدی برای انتخاب کودک است . تمامی موارد تولیدی شرکت اسپرینگ دارای کمربند ایمنی هستند . از چند نقطه پا و بدن کودک را محافظت میکند .

  • وزن و ابعاد کالسکه :

لطفا به وزن و ابعاد کالسکه توجه فرمایید . کالسکه سبک، امکان جابه جایی راحت تری به شما میدهد . همچنین دقت کنید کالسکه به راحتی در ماشین جا شود . کالسکه عصایی لیدو یک انتخاب بسیار عالی برا شما در مسافرت است .

  • کالسکه با قابلیت نصب کریکات (سیت ) :

کودک بعد از ۶ ماهگی می توانند سر خود را به درستی نگه دارد ، تا قبل از ۶ ماهگی باید از کالسکه هایی که قابلیت نصب کری کات دارند استفاده شود . کالسکه اسپیدا با کریکات جدا شونده طراحی شده است و کاملا مناسب شماست .

  • پارچه ها :

لطفا به پارچه های استفاده در سیسمونی کودک مخصوصا پارچه کالسکه دقت کنید . پوست نوزاد به برخی پارچه ها بازار حساسیت نشان میدهد . تمام پارچه های محولات اسپرینگ قابل شستشو بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است .

  • ترمز ایمنی :

حتما به موارد ایمنی مخصوصا پدال ترمز توجه کنید . محصولات اسپرینگ داری ترمز ( پدال ترمز اهرمی ) هستیند و با اندک فشاری چرخ ها قفل میشوند .

راهنمای خرید کالسکه نوزاد : این مقاله به صورت خلاصه در مورد انتخاب کالسکه کودک راهنمایی شما خواهد بود . در مطالب بعدی بخش هایی دیگری از راهتمایی در مورد خرید کالسکه و سیسمونی کودک ارایه خواهد شد .

, ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها